A+ A A-

Llistats de guardonats a la 19a Festa de l'esport a Tremp, el passat dia 11 de febrer

19a FESTA DE L’ESPORT DE TREMP 2016

dissabte,  11 de febrer de 2017

 

ENTITATS GUARDONADES

 

 

Millor Entitat:

Guanyadora:

CLUB BÀSQUET

 

Millor Entrenador:

Guanyador:

CLUB BÀSQUET

VICTOR FERNANDEZ VERDENY

 

 

 

 

Millor Directiu:

Guanyador:

CLUB BÀSQUET

XAVIER BADIA VERDENY

 

 

 

 

Millor Equip:

Escolar:

 

 

Guanyador:

FUTSALTREMPCAT

CATEGORIA ALEVÍ

 

 

 

Sènior:

 

 

Guanyador:

CLUB BÀSQUET

NATURAL OPTICS PALLARS –

3a Catalana

 

Menció Especial ENTITATS

Equips finalistes del Campionat de Catalunya Escolar

CLUB BÀSQUET

EQUIP MINI FEMENI

Campió de Lleida de la competició Escolar.

CLUB BÀSQUET

EQUIP INFANTIL MASCULI

Campió de Lleida de la competició Escolar i subcampió de Catalunya a Manresa.

CLUB PATÍ

GRUP INICIACIÓ

Classificats/des a la Final d’Iniciació per a participar a la COPA CATALANA D’INICIACIÓ:

 

Entitats que celebrin aniversari o acte especial

desert

 

     

 

Entitats o empreses col·laboradores amb l’esport municipal

MOLINA PINTOR

pel seu suport a les entitats esportives locals

ESPORTISTES INDIVIDUALS  GUARDONATS

 

 

 

Esportista BENJAMÍ

masculí:

 

Guanyador:

ESCOLA FUTBOL /

AEE MA IMMACULADA

JAN MONTFERRER MONCLUS

 

 

 

femení:

 

Guanyadora:

CLUB PATÍ

NÚRIA SÀNCHEZ BISBAL

 

 

 

 

 

                                        Esportista ALEVÍ

masculí:

 

Guanyador:

CLUB BÀSQUET

POL FITE TORRES

 

 

 

femení:

 

Guanyadora:

CLUB BÀSQUET

MIREIA DELGADO SOLANS

 

 

 

 

 

Esportista INFANTIL

masculí:

 

Guanyador:

CLUB BÀSQUET

NIL ESCUDE TORRELLA

 

 

 

femení:

 

Guanyadora:

CLUB BÀSQUET

HELENA ALEGRET REGALADO

 

 

 

 

 

Esportista   CADET

masculí:

 

Guanyador:

CLUB BÀSQUET

RAUL RODRIGO CABALLOL

 

 

 

femení:

 

Guanyadora:

AEE MA IMMACULADA /

CLUB BÀSQUET

LAURA ORTIZ ARJONA

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 


Esportista JUVENIL

masculí:

 

Guanyador:

ESCOLA FUTBOL

EMMANUEL VINICIUS PARREIRA

 

 

 

femení:

 

Guanyadora:

CLUB PATÍ

SANDRA BERNAUS TOMÉ

 

Esportista SÈNIOR

masculí:

 

Guanyador:

CLUB FUTBOL SALA

SEKOU CAMARA CAMARA

 

 

 

femení:

 

Guanyadora:

CLUB PATÍ

BEATRIZ GONZÀLEZ SANZ

     

Esportista VETERÀ

masculí:

 

Guanyadors:

CLUB BÀSQUET

MIQUEL ABRANTES LLUCH

 

 

 

femení:

 

Guanyadora:

CLUB BÀSQUET

NURIA ARANDILLA ORTEU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menció Especial INDIVIDUALS

 

Persona que hagi obtingut un resultat meritori

AEE  INS TREMP

XAVIER FARRÉ CASES

Campió en la categoria D  del torneig de Lleida de bàdminton.

CLUB PATÍ

ALBA PONT SERVENT

3a posició a la Final d’Iniciació

REGIDORIA ESPORTS

FERRAN PAREJA COMA

A finals del 2015 va fitxar per un equip de motociclisme, ubicat a Tarragona,  DPD RACING BOX 

L'any 2016 va estar competint a la Copa Catalana de Supermotard, i va finalitzar en 6a  posició.

Campió de l'Open d'Espanya del ANPA. 

1a  posició en el Campionat Territorial de Tarragona la temporada 2016

 

 

 

 

 

 

 

Escolars individuals finalistes Campionat Catalunya escolar

 o en les competicions de federacions

AEE  INS TREMP

ROGER FARRÉ CASES

Sots campió de Catalunya de bàdminton en categoria juvenil (final dels jocs esportius escolars).

 

CLUB PATÍ

NAHIA ANAUT ADELL

2a a la Final d’Iniciació i 4a a la Copa Catalana d’Iniciació.

 

CLUB NATACIÓ BALAGUER /

 AEE MA IMMACULADA

CRISTINA PALACIN GARCIA

Finalista Campionat de Catalunya de Natació

CLUB NATACIÓ BALAGUER /

AEE MA IMMACULADA

LAIA PALACIN GARCIA

Finalista Campionat de Catalunya de Natació

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A proposta de les diferents entitats, i secundada per tots els membres del jurat, aquest va considerar que les persones relacionades a continuació mereixien una menció especial per la seva trajectòria esportiva:

 

 

Menció Especial:

Persones que hagin tingut una trajectòria destacada

 

AEE MA IMMACULADA

MARC RESA ENRICH

Antic alumne de l’escola. Esportista lluitador que ha sabut compaginar estudis i pràctiques esportives donant tot d’ell.

Jugador de la Unió Esportiva Lleida

 

 

CLUB D'ESQUÍ

JORDI COLOM MONSÓ

Pels anys dedicats a l’esport.

CLUB PATÍ

SONIA ORTIZ PALACIN

Va ser patinadora del club durant molt de temps i ara està patinant com a monitora de petits i Sèniors.

 

 

CLUB FUTBOL

LLUIS URREÀ BARO 

3ª Catalana

15 anys al 1er equip

Capità de l’equip

CLUB FUTBOL

ROBERT GRANADOS PEROT

17 anys al 1er equip

Capità de l’equip

 

 

ESCOLA FUTBOL

XAVIER MOSTACERO MIGUEL

Ex-President del C.F. Tremp

Amb més de 20 anys presidint el club

REGIDORIA D’ESPORTS

LLUIS URREA TORNÉ

Ex-tresorer del Club Futbol Tremp

 

 

Club Nàutic Sant Antoni

NÚRIA MORÉ TOLÓ 

3a Campionat d’Espanya de Piragüisme, any 1967

 

INÉS MORÉ TOLÓ

Participant en el Campionat d’Espanya de Piragüisme, any 1967

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Per finalitzar i a  proposta de les diferents entitats, i secundada per tots els membres del jurat, aquest va considerar que les persones relacionades

 

Menció a títol pòstum a les persones que hagin tingut una trajectòria destacada

 

CLUB FUTBOL

ANDREU TOMAS CARRERA

En memòria de l’ex-president del C.F Tremp per la seva tasca pel futbol de Tremp.

 

CLUB FUTBOL

Dr. PASCUAL JUAN ARNAL

En memòria de l’ex-president del C.F Tremp per la seva tasca pel futbol de Tremp.

 

Lo Pallars Televisió a twitter

2013 Lo Pallars televisió

Identifica´t or Registra´t

Registra´t

Registre d'usuari
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH